Title Image

Meist

Meil on hea meel, et oled leidnud tee meie kodulehele!
Meie tunniplaanist leiab iga trennihuviline omale sobiva suuna, millega pürgida aina kõrgemale ja kaugemale, piire tundmata! Meie eesmärk on pakkuda sulle midagi, mis võib saada väga südamelähedaseks. Pakume õhuakrobaatika- ja postitantsutreeninguid nii täiskasvanutele kui ka lastele. Loeme enda väärtusteks treeningute mitmekülgsuse, personaalse lähenemise igale õpilasele, ohutu ja õige treenimise ning professionaalsed treenerid, kes motiveerivad teid täitma oma suurimaid eesmärke.

TREENERID

Andra

Minu südames on tants olnud juba lapsepõlvest, kui ma läksin tantsukallakuga klassi. Ajapikku olen proovinud mitmeid erinevaid tantsustiile — hip hopi, showtantsu, cheerleadi ja peotantsu kuid mitte ükski neist ei tekitanud minu jaoks seda õiget tunnet. 2017. aastal, paar kuud peale lapse sündi tahtsin pakkuda endale uusi väljakutseid ning otsustasin proovida postitantsu. Kuna otsisin midagi üldtreenivat aga samas naiselikku ja mitmekülgset, jäi see mulle enim silma. Nüüdseks on sellest saanud minu kõige südamelähedasem hobi ja töö. Avasin enda armsa klubi, kus saan pakkuda ka teistele armsatele naistele neid imelisi emotsioone, nii eriliste trennide näol! Teen seda kõike suurima kirega!
Minu silmis on postitants täiuslik spordiala ühele kirglikule naisele. See kasvatab enesekindlust ja armastust enda vastu, õpetab olema naiselikult õrn, samal ajal tugev ja treenitud.

Jana

Spordimaastikul olen enda kohta otsinud võrkpallis, ujumises ja lauatennises. Kõige südamelähedasemaks jäi oma loomingulisuse poolest postitants, millega ma alustasin 2017. aasta kevadel. Hetkel õpin Tervishoiu kõrgkoolis ning vaba aja pühendan ma postitantsule ja treeningule jõusaalis.
Kuna treeningutega olen ma tegelenud järjepidevalt ja regulaarselt, siis oma tugevaks küljeks pean ma hea sisemise spordidistsipliini olemasolu. Postitantsus innustab mind piiride puudumine – tantsu saab põimida mistahes elementide ja stiiliga, muusika ja tujuga ning seetõttu näen ma just seda ala igavikku kuuluvana. Oluliseks pean ma ka treeningprotsessi nautimist aga ka head puhkust ning taastumist sellest.

Lisbeth

Tants on mind saatnud terve elu. Juba väiksena käisin erinevates tantsutrennides. Ma olen proovinud mitmeid erinevaid stiile, näiteks Show, Jazz Funk, Hip-Hop/Street, Lyrical Jazz, Heels ja rahvatants. Lisaks käsipall, mis on andnud mulle väga mitmekülgse tausta spordimaastikul. Postitantsuga hakkasin tegelema 2020. aasta suvel ja see muutis minu jaoks kõike. Väikese ajaga toimus suur füüsiline areng ja postitants tekitas minus tohutut hasarti. Suurenes enesearmastus ja naiselikkus. Oluline on treenida õige tehnikaga ja võtta trennist kõik. Postitants hea valik just neile, kes soovivad arendada jõudu, treenida teadlikult ja avastada enda naiselikkus üheaegselt.

Anna

Tee postitantsuni leidsin 2016. aastal Kanadas, kus sai julgus kokku kogutud ja tee seatud kohalikku postitantsu treeningklubisse. Seal tegelesin ma selle alaga aktiivselt pool aastat, kuni suundusin tagasi kodumaale. Peagi sündis väike neiu ning tuli sisse jätta väike paus. Kuna soov jätkata oli siiski tugev, leidsin tee Polemotionisse, kus oli mugav koos lapsega Mama Pole trennides käia. Peagi tuli uudis uuest oodatavast põnnist ja asi jäi jälle mõneks ajaks ootele. Nii, kui uue lapse kõrvalt jälle treenima sain hakata, olin trennis tagasi ja treenisin end uuesti üles.
Lapsepõlvest saati olen tegelenud ratsaspordiga, lisaks olen proovinud korvpalli, võrkpalli ja treeninud end pidevalt ka jõusaalis.
Polemotioni treeneritega ühinesin 2020 a. sügisel ja naudin seda otsust väga!

Kristel

Sport on minu jaoks olnud tähtis kogu elu ning juba varakult hakati mind liigse energia tõttu trennidesse viima. Proovitud sai küll mitut ala, kuid sõelale jäi just akrobaatika ning sellega tegelesin ma kokku üheksa aastat, neist neli Audentese Spordiklubis ja viis Akrobaatikaklubis Twister. Eriti palju keskendusin ma trampoliinihüpetele ning olen käinud võistlemas nii Eesti Meistrivõistlustel kui ka rahvusvahelistel võistlustel Rootsis ja Portugalis. 2019. aastal Tartusse ülikooli tulles oli aeg leida uus spordiala ning postitants haaras mind esimesest trennist oma kütke. Nii on see püsinud siiamaani. Kuigi postitantsus on palju graatsiat ja õrnust, siis ka siin naudin enim just erinevaid jõuelemente ning enda piiride edasilükkamist ja enda arendamist. Sellist motivatsiooni toon ma ka oma trennidesse, et kõik saaksid jõuda kaugemale kui nad oleksid kunagi uskunud!

Theressa

Tants on olnud minu hinges alates lapsepõlvest. Kõik algas sellest, kui esinesin enda väljamõeldud tantsukavadega oma perele. Põhikooli ajal tegelesin rahvatantsu, showtantsu ja tänavatantsuga. Show- ja tänavatantsuga alustasin 2012. aastal Tähtvere Tantsukeskuses, kus ma tänase päevani tantsin. Minu vaieldamatuks lemmikuks on jäänud showtants/funkfusion ja eriti meeldib, kui sellest kiirgab naiselikku energiat. Ise ma loon koreograafiaid naiselikus, sujuvas, kuid samas ka jõulisemas võtmes. Minu trennis saad kõvasti tantsida ja oma tundeid ning mõtteid läbi tantsu väljendada.
Aktiivset eluviisi olen ma alati armastanud. Lisaks tantsimisele meeldib mulle väga mäesuusatamine.
Olen ka lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis massööri eriala.

Annika

Mina olen tegelenud tantsimisega juba alates 3.eluaastast. 2009.aastal lõpetasin Tartus Vanemuise tantsu- ja balletikooli. Balletikooli ajal esinesin paljudes Vanemuise balletietendustes, muusikalides ja muudes programmides.
Postitantsu avastasin ma enda jaoks Austraalias. Minu treeneriteks on olnud kahekordne maailmameister ja kolmekordne Austraalia meister postitantsus Felix Cane ja ka Miss Pole Dance Australia võitja Allegra King. Palju olen muidugi ka ise postil õppinud ja katsetanud ning sel viisil ka omale meelepärase stiili leidnud. Postitantsu puhul armastangi ma kõige rohkem stiilivabadust. Väga tähtsaks pean ma õiget tehnikat ja lihastööd.
Tänaseks olen ma postitantsuga tegelenud kokku ligi 8 aastat.
Olen osalenud järgnevatel võistlustel:
2015 Pole Candy , Australia, Sydney, finalist
2016 Miss Pole dance Western Australia, finalist.
Treenerina olen õpetanud postitantsu, pole-silk’i ja venitust Prantsusmaal Pariisis ja Saksamaal Münchenis.

POLE DANCE 1
POLE DANCE 1 on suunatud neile, kes on omandanud kõik vajalikud algteadmised postitantsust algkursusel või on mõnda aega käinud pole intro trennis. Siin trennis tõstame koormust veidi rohkem vastupidavust ja jõudu nõudvate kavadega, et mitte jääda mugavustsooni. Treener suunab sind siia trenni, kui oled valmis liikuma edasi!
ALGKURSUS
See kursus on imeline võimalus alustada postitantsuteekonda täiesti nullist ning omandada kiirelt kõik vajalikud baasoskused. Uued kinnised kursused alustavad iga kuu alguses. Kursuse eesmärk: -Õpetada postitantsutrenniga alustavatele õpilastele põhielemente, mis on kõrgemate tasemete aluseks. -Loome tugeva baasi, millest on turvaline liikuda treeningtasemega edasi. -Õpilase edukus oleneb enda osalusaktiivsusest, kaasahaaratusest, valmisolekust panna end proovile. -Kursuse jooksul kasvatame enesekindlust, armastust enda vastu, arendame kehalist aktiivsust ja võimekust ning loome tervisliku spordiharjumuse, mille eest tänab su keha sind pikalt. -Kursuse vältel õpid tundma ennast, oma võimeid, leiad/avastad omale sobiva eneseväljendusstiili. Kursuse lõpuks oskad erinevaid haardeid, oskad sooritada iseseisvalt vähemalt 1 erinevatest elementidest kokkupandud kava ja tead kasutada õiget tehnikat. -Kursuse kestus on kaheksa 55minutit kestvat treeningut. -Treeningud toimuvad kaks korda nädalas. Kui soovid osaleda, saada meile email alloleval lingil klõpsates:
MAMA POLE
Hei emmed! Jah, olete õiges kohas- see tund on mõeldud teile :) Oleme mõelnud kõikidele väikelaste emadele, kellel on raske lapse kõrvalt leida aega enda treenimiseks. Tule välja igapäeva rutiinist ja loo vaheldust nii endale kui ka lapsele/lastele. Mama Pole põhineb ‘’Pole Dance LVL1’’ tunnil. Treeningu ajaks loob treener kõige pisematele saali ka väikese mängunurga, et emmed rahus treenida saaks.
Mama Pole tundi oled oodatud ka ilma lapseta kuid treeningust osa võttes palume arvestada ka pisikestega, kes saali peal võivad ringi joosta. olgem ettevaatlikud!
POLE DANCE 1,5
Sellesse tundi suunab sind edasi treener, kui oleks aeg edasi liikuda keerulisemate kombinatsioonide ning veidi raskemate harjutuste juurde. Selles tunnis valmistame sind mõnusalt ette Pole dance lvl2 tunniks. Harjutame rohkem pea alaspidi elemente ja lvl1 tunnis õpitud combode keerulisemaid versioone. Kindlasti treenime ka vastupidavust, et suudaksid kokku panna pikemaid kavasid ilma ära väsimata! Et pääseda siia levelisse, ootame teostust mõlema poolega: -Tugev invert maast -Layback -Turvaline välisjalahaak -Tavaline ronimine (hooga)
POLE DANCE 2
Selles tunnis leiad uue tähenduse oma postitreeningutele. Hakkad tundma, kui paljuks on sinu keha tegelikult võimeline! Ripume palju pea alaspidi ja naudime uute ja põnevate elementide kombinatsioone, mis rikastavad veelgi meie oskustepagasit ning arendavad jõudu ja vastupidavust. Kuna kõrgema leveli oluliseks võtmeks on painduvus, soovitame käia regulaarselt ka painduvust arendavas venitustunnis, see on väga oluline osa meie postitantsu teekonnal! Et pääseda siia levelisse, ootame teostust mõlema poolega: -Õhuinvert -Superman (erinevad sisenemised) -Climb over -Crucifix -Shoulder mount, shoulder dismount -Erinevad ronimised (külje, pahkluu) -Haagivahetused ilma käteta (välisjalahaagist sisejalahaaki
POLE ACRO
Sulle meeldib postitants kuid südamelähedane on ka akrobaatika? Selles tunnis on liidetud need kaks üheks! Pole Acro tunnis kasutame me staatilist posti ning selle tunni vältel õpime ära laheda kombinatsiooni postil, mis koosneb akrobaatilistest elementidest. Selles treeningus arendame jõudu ja vastupidavust, loomulikult ka painduvust. Eeldus tundi pääsemiseks on see, et võiksid olla juba mõne kuu postiga tutvust teinud ning baasteadmised on selged.
EXOTIC INTRO
Sujuvad kehalained ja jalgu lõpmatult pikaks muutvad kingad – sensuaalse alatooniga eksootiline postitants ootab Sind trenni eesmärgiga sulanduda muusikaga üheks. Tunni jooksul harjutame liikumist nii põrandal kui ka postil ning õpime imeilusa kava. Kava vahetub 3-4 tunni tagant. Liituda saad meiega igal ajal! Tunniplaanis on meil kolm Exotic Pole taset. Algajatele on suunatud Exotic Intro, kesktasemele Exotic 1,5 ning edasijõudnumatele Exotic 2.
•See trenn on suunatud neile, kes tahavad alustada exotic pole trenniga täiesti nullist. Varasemat kogemust ega treenitust me ei oota! Exotic intro sobib sulle, kui armastad kōrgeid kontsi ja eksootilisi koreograafiaid. •Õpime oma keha tunnetama, sensuaalselt liikuma ja treenime koordinatsiooni. •Treenime vajalike lihaseid, et kingadel tantsimine oleks ohutu ja mugav. •Kavad on aeglased ja lihtsad, et suudaksid keskenduda keha liikumisele ja detailidele.
EXOTIC 2
Exotic Pole 2 trennis keskendume veelgi enam tehnikale, keerulisematele kombinatsioonidele ning vägevatele trikkidele ja hüpetele kingadel. Kavad on kiiremad ning nõuavad rohkem vastupidavust. Garanteerime, et sellest tunnist lahkudes oled sa justkui eksootiline jumalanna!
Sellele tasemele suunab sind edasi treener, kui sa oled juba mõnda aega käinud Exotic Pole 1,5 trennis ja oled valmis liikuma edasi.
SENSUAL FLOOR CHOREO
See on tund, kus saad vabastada kogu oma naiseliku energia ja sulanduda muusikaga üheks. Õpime tundma oma keha ja väljendama seda graatsilisust ja seksikust, mis on olemas igas naises! Treeningu vältel õpime ära ühe ‘’põranda koreograafia’’ mis vahetub iga 4 tunni järel. Iga treeningu alguses harjutame ka erinevaid akrobaatilisi trikke põrandal, mis põhinevad rohkem jõul, painduvusel, tasakaalul ja vastupidavusel. Tund toimub vaid põrandal, ilma postita.
POLE HAMMOCK
Täpselt nagu ka treeningu nimetus ütleb, on selles tunnis ühendatud postitants aerial hammockiga. Spetsiaalse kinnitusega on hammock kinnitatud posti külge. Tund koosneb nii hammockis kui ka postitantsus kasutatavatest põhielementidest ning see kombinatsioon ja suure amplituudiga ümber posti lendlemine on lihtsalt I-M-E-L-I-N-E! ‘’It’s like nothing else you’ve ever tried!’’
POLE STRAP
Pole Strap tugineb samal põhimõttel, nagu ka Pole Hammock, kuid seekord on postile kinnitatud spetsiaalne spansett. Pole Strap on väga sarnane tavalise postitantsuga, kuid kuna ülemine käsi ei hoia siin kinni postist, vaid spansetist, saavad koormust enamasti erinevad lihasgrupid. Lisaks treenib see trenn väga hästi ka käehaaret. Nagu ka postitreeningus, õpime tunni vältel ära paar kaunist kombinatsiooni ja harjutame sujuvaid üleminekuid ühest harjutusest teise. Pole Strap on hea abiline harjutamaks ka raskemaid trikke postil, kuna käsi on kindlalt kinni ja ei ole nii suurt libisemise ohtu. Lendamine ei ole enam võimalik vaid unenäos- nüüd on see võimalik ka Polemotionis! ‘’It’s like nothing else you’ve ever tried!’’
AERIAL HAMMOCK
Aerial hammock on õhuakrobaatika alla kuuluv treening, kus kasutame spetsiaalset laest rippuvat kangast akrobaatiliste elementide õppimiseks. Treening sobib kõikidele tasemetele, trenni ootame ka täiesti algajaid! Alustame kõige lihtsamast ning samm- sammult liigume järjest väljakutsuvamate elementide juurde. Hammock on hea kaaslane kätelseisude õppimiseks, jõu ning painduvuse arendamiseks. Rõhku asetame ka sujuvatele elementidevahelistele üleminekutele, harjutuse õigele ja turvalisele sooritusele ning vastupidavusele. Trenn lõppeb mõnusa rahustava lõdvestusega kanga sees!
AERIAL HOOP
Jalustrabavad esinemised õhurõngal on tekitanud eranditult igas tsirkusekülastajas hämmingut! Nüüd saad ise järgi proovida! Meie stuudio kolme erineva diameetriga õhulüüral teostame jõuduarendavaid harjutusi, õpime ilusaid elemente ning äratame ellu endas peituva õhuakrobaadi! Ootame kõikide tasemete õpilasi ning eelnevat kogemust pole vaja. -Selga soovitame panna pikad katvad spordiriided. (Hea oleks ka pikkade varrukatega pluus)
HEELS
HEELS trenn ootab sind, kui soovid oma sisemise tantsulõvi välja lasta! Olgu sul mitmeaastane tantsukogemus või tahad alles tantsimisega alustada - siia tundi on kõik oodatud. Trennis õpime mitmeid koreograafiaid, mille liigutused on inspireeritud erinevatest tantsustiilidest. Koreod on nii mõnusalt naiselikud, lõbusalt energilised, vahel ka tundelised ja lüürilised. Harjutame oma keha ja mälu liigutusi kiiremini meelde jätma ning arendame keha liikuvust. Trenni tulemist kartma ei pea, võtame kõike rahulikus tempos ja arvestame kõigiga. Trenniga saad liituda igal ajal! -Soovi korral võta kaasa tantsukingad.
CONDITIONING
Conditioning tunnis töötame läbi kõik tähtsamad lihasgrupid ning arendame jõudu ning vastupidavust. Ühtlasi aitab see tund kaasa kiiremale arengule kõigis õhuakrobaatika ja posti treeningutes. Kiiremate tulemuste saavutamiseks on tähtis vabastada keha ka üleliigsetest pingetest, mida me tunni lõpus teeme vahurullide abil. -Tund koosneb umbes poole ajast harjutustel POSTIL! -Kaasa soovitame võtta nii pikad, kui ka lühikesed trenniriided, kuna trenni ülesehitus on iga kord erinev.
STRETCHING
Lisaks postitreeningule tuleb hooldada oma keha venitustunnis. Selles tunnis arendame painduvust, mis muudab harjutused postil eriti graatsiliseks. Lisaks sellele vähendab regulaarne venitamine lihaste jäikust ning ennetab vigastusi, parandab enesetunnet ja aitab ka suurepäraselt organismil lõõgastuda. Treening algab ettevalmistava 15 minutilise intensiivse soojendusega, millele järgneb 45 minutit venitust. Abivahenditena kasutame joogaplokke ning kummilinte.
VABA SAAL
Vaba saal on mõeldud iseseisvaks treeninguks – oma elementide või kava harjutamiseks, venitamiseks, jõutreeninguks või tantsimiseks. Saab kasutada nii posti kui ka saalis olevat vaba ruumi ja varustust. Kui tunniplaanis on märgitud vaba saali alla treener, siis soovi korral saad küsida juhendamist, abi ja spottimist. Kui tunniplaanis puudub treener siis on saal omavoliliseks kasutamiseks. Seejuures tehke kindlasti vähemalt 10 minutiline intensiivne soojendus! Vaba saali pääseb kuukaardiga või 5€ eest.
KIDS HAMMOCK
KIDS hammock on õhuakrobaatika alla kuuluv treening, kus kasutame spetsiaalset laest rippuvat kangast akrobaatiliste elementide õppimiseks. Treening sobib kõikidele tasemetele, vanuses 7-14a. Alustame kõige lihtsamast ning samm- sammult liigume järjest väljakutsuvamate elementide juurde. Hammock on hea kaaslane kätelseisude õppimiseks, jõu ning painduvuse arendamiseks. Rõhku asetame ka sujuvatele elementidevahelistele üleminekutele, harjutuse õigele ja turvalisele sooritusele ning vastupidavusele. Trenn lõppeb mõnusa rahustava lõdvestusega kanga sees! -Soovitame trennis kanda katvat spordiriietust
KIDS HOOP
Jalustrabavad esinemised õhurõngal on tekitanud eranditult igas tsirkusekülastajas hämmingut! Nüüd saad ise järgi proovida! Meie stuudio kolme erineva diameetriga õhulüüral teostame jõuduarendavaid harjutusi, õpime ilusaid elemente ning äratame ellu endas peituva õhuakrobaadi! Ootame õpilasi vanuses 7-14a. Eelnevat kogemust pole vaja. -Selga soovitame panna pikad katvad spordiriided. (Hea oleks ka pikkade varrukatega pluus)
KIDS POLE
Kids Pole põhineb Pole Acro trennil. Tunnis kasutame me nii staatilist kui ka keerlevat posti ning selle tunni vältel õpime ära laheda kombinatsiooni postil, mis koosneb akrobaatilistest elementidest. Selles treeningus arendame jõudu ja vastupidavust, loomulikult ka painduvust. *Riiete soovitus: trennipluus ja lühikesed püksid.
POLE PRO VIP
Pakett sisaldab 30p piiramatult: Pole Dance(Vastavalt sinu tasemele) Exotic Pole(Vastavalt sinu tasemele) Mama Pole Pole Acro Pole Strap Pole Hammock Exotic Tricks Conditioning Stretching Vaba Saal
ALL IN VIP
Pakett sisaldab 30p piiramatult: KÕIKI tunniplaanis olevaid treeninguid
PEOPAKETT ''HÕBE'' 90MIN
  • 60min treeningut kuni 13le inimesele
  • Rikkalik puuviljavaagen
  • Shampus
  • 30min vaba aeg
PEOPAKETT ''KULD'' 120MIN
  • 60min treeningut kuni 13le inimesele
  • Rikkalik puuviljavaagen
  • Shampus
  • 60min vaba aeg
EXOTIC 1,5
Sujuvad kehalained ja jalgu lõpmatult pikaks muutvad kingad – sensuaalse alatooniga eksootiline postitants ootab Sind trenni eesmärgiga sulanduda muusikaga üheks. Tunni jooksul harjutame liikumist nii põrandal kui ka postil ning õpime imeilusa kava. Kava vahetub 3-4 tunni tagant. Liituda saad meiega igal ajal! Tunniplaanis on meil kolm Exotic Pole taset. Algajatele on suunatud Exotic Intro, kesktasemele Exotic 1,5 ning edasijõudnumatele Exotic 2.
SELLES TASEMES: • Treener suunab sind siia trenni, kui oled selleks valmis! • Õpime pisut keerulisemaid ja rohkem koordinatsiooni ning voolavust nõudvaid kavasid • Pöörame rõhku heelworkile (Jalgade ilus liikumine kontsadega, varbasirutus jne) • Õpime rohkem muusikat tunnetama • Valmistume ette Exotic 2 trikkideks ja elementideks
POLE INTRO
Pole intro tund on suunatud samamoodi täiesti algajatele, nagu ka postitantsu algkursus. Vahe seisneb selles, et algkursus on kindlatel päevadel ja kellaaegadel ning grupp on kinnine (treenid kursuse vältel koos sama seltskonnaga ning sinna koha saamiseks tuleb end eelnevalt registreerida läbi messengeri või emaili, tunniplaanis pole võimalik kursusele registreerida). Kursusel on kindel kava, mille läbid, et omandada kõik vajalikud algteadmised. POLE INTRO tund seevastu on lahtine tund tunniplaanis, kuhu saad end aja sobivusel registreerida ning tulla proovima ka ühekordselt. SOOVITUS: Kui oled käinud Pole Intro tunnis ning tunned, et tahaksid postitantsus end edasi arendada, soovitame läbida ka algkursuse, et saada tugev baas liikumaks edasi kõrgemate tasemete trennidesse.
EXOTIC TRICKS
EXOTIC TRICKS'is õpime erinevaid trikke ja akrobaatilisi elemente (koos kingade/saabastega). See trenn aitab kaasa kiiremale arengule Exotic Pole trennides. Keskendume süvalihaste treeningule, koordinatsioonile, tasakaalule jpm. Kui oled käinud Exotic Intro trennides ning tunned end juba kingadel/saabastel mugavamalt, soovitame kindlasti lisada ka selle trenni enda treeningplaani! NB: Selles trennis on kingad/saapad tugevalt soovituslikud, kuid võid tulla proovima ka ilma :)
Easysoftonic