Meist

Polemotion on vinge spordiklubi Tartus, kus saab keerelda ümber posti,
lennata õhus kanga või rõngaga, ning kindlasti saab meie juures treenida ka kahe jalaga maapeal olles. Tunniplaanis on palju meeliülendavaid, lõbusaid ja ka tantsulisemaid tunde, meie juures leiab iga trennihuviline endale kindlasti midagi põnevat! Asume aadressil Turu 34b, A trepikojast sisenedes teisel korrusel. Meie eesmärgiks on pakkuda teile vaheldust igapäevarutiinile ning tavalistele rühmatreeningutele.

Meie uues valgusküllases saalis on kasutusel 7 kvaliteetset fitpole posti kõrgusega 3,65m,
viis hammockit, kolm õhurõngast, joogamatid, joogaplokid, venituskummid-paelad ning turvalisuse tagamiseks ka posti matid. Samas ruumis on riietevahetus- ja puhkenurk, wc ning dušš.

Posti puhastamiseks on kohapeal olemas puhastusvahendid ja rätikud. Ema ja beebi treeningute ajaks oleme loonud
lastele oma mängunurga.

TREENERID

Andra

Andra südames on tants olnud juba lapsepõlvest, kui ta läks tantsukallakuga klassi. Ajapikku on ta proovinud mitmeid erinevaid tantsustiile — hip hopi, showtantsu, cheerleadi ja peotantsu kuid mitte ükski neist ei olnud tema jaoks püsiv. 2017 aasta lõpus otsustas Andra proovida postitantsu, kuna otsis midagi üldtreenivat aga samas naiselikku. Nüüdseks on sellest saanud tema kõige südamelähedasem hobi. Andra silmis on postitants täiuslik spordiala ühele kirglikule naisele. See kasvatab enesekindlust ja armastust enda vastu, õpetab olema naiselikult õrn, samal ajal tugev ja treenitud. Andra on käinud oma oskusi lihvimas mitmetel erinevatel workshoppidel ning on läbinud ka anatoomia ja füsioloogia koolituse.

Jana

Spordimaastikul on Jana enda kohta otsinud võrkpallis, ujumises ja lauatennises. Kõige südamelähedasemaks jäi oma loomingulisuse poolest postitants, millega alustas ta 2017. aasta kevadel. Hetkel õpib Jana Tervishoiu kõrgkoolis ning vaba aja pühendab ta postitantsule ja hammocki trennidele. Kuna treeningutega on ta tegelenud järjepidevalt ja regulaarselt, siis oma tugevaks küljeks peab ta hea sisemise spordidistsipliini olemasolu. Postitantsus innustab teda piiride puudumine – tantsu saab põimida mistahes elementide ja stiiliga, muusika ja tujuga ning seetõttu näeb ta just seda ala igavikku kuuluvana. Oluliseks peab ta samuti treeningprotsessi nautimist, aga ka head puhkust ning taastumist sellest.

Helena

Helena jaoks on kehaline aktiivsus olnud alati väga tähtsal kohal. Elu jooksul on ta tegelenud mitmete erinevate treeningutega: aeroobika, võrkpall, korvpall, sulgpall ja kickbox ning kõige muu kõrvalt on ta end koguaeg treeninud ka jõusaalis. Aastal 2017 hakkas Helena huvi tundma twergist, ta mõistis, et peab seda kindlasti proovima. Twergi treeningute puudumise tõttu Tartus on Helena iseseisvalt ja järjepidevalt twerki õppinud juba alates 2018 aasta algusest. Helena on käinud ka erinevatel workshoppidel, et veelgi oma oskusi ja tehnikat lihvida. Vabal aja pühendub ta jõusaalitreeningutele, venitamisele ning twergi uute tehnikate omandamisele. Nüüdseks tunneb ta, et sellest on saanud ta suurim kirg ja tahab seda teiega jagada. Jah- Twerk on jõudnud Tartusse, tule õpi seda meie väga osava treeneri käe all!

Tatjana

Tatjana tegeleb õhurõngaga alates aastast 2016 ning nende aastate jooksul on edukalt esinenud nii rahvusvahelistel õhugümnastika võistlustel (näiteks aastal 2018 sai rahvusvahelisel õhuakrobaatika võistlusel Zero Gravity hõbemedali) kui ka eraüritustel. Esines Kaarsilla avamisel kus astus ette ilusa kavaga silla all rippuval rõngal. Ta on edusamme teinud ka õhurõnga treenerina- näiteks pälvis tema õpilane tänavuaasta toimunud rahvusvahelisel õhuakrobaatika võistlusel Zero Gravity samuti II koha! Varem on Tatjana töötanud lavalise liikumise eratreenerina lauljatel- nii lastel, kui täiskasvanutel. Samuti ta on elu jooksul tegelenud erinevate tantsustiilidega alates peotantsust ning lõpetades strip-plastikaga. Omab lavashow-de lavastamise ja esitamise ning lauluansambli taustatantsijana olemise kogemust.

Cornelia

Tantsimisega on Cornelia tegelenud juba 12 aastat. Nende aastate jooksul on ta proovinud väga palju erinevaid tantsustiile kuid kõige rohkem põnevust ja suuremat väljakutset on siiani pakkunud Corneliale postitants. Tema sõnul võib seda nimetada armastuseks esimesest silmapilgust! Postitantsu juures meeldib talle see, et kuigi see on füüsiliselt raske trenn, on see väga graatsiline ja ilus ning lisaks ka sõltuvust tekitav! Treenides peab Cornelia oluliseks tahtejõudu, sihikindlust ja julgust kuid samas ka mõnusat ja toetavat õhkkonda trennis.

Marina

Marina on armastanud lapsepõlvest saadik aktiivset eluviisi, sporti ja tantsimist. Ta proovis võrkpalli, tennist ja sõudmist. Peale laste sündi arendas ta end mitu aastat jooga tundides. Postitants tuli Marina ellu ootamatult aga see hakkas talle kohe meeldima, see on ala, kus saab siduda spordi tantsuga, see on tema jaoks ideaalne combo! Postitantsuga on Marina tegelenud 3 aastat. Kaks aastat tagasi proovis Marina ka õhurõngast ja oli täiesti armunud. Marina armastab eneseületamist, luua endale eesmärgid ja panna proovile oma võimed. Trennid annavad talle alati ülima enesetunde ja aitavad unustada kõik mured, seal saab Marina olla tema ise!