Meist

Polemotion on vinge spordiklubi Tartus, kus saab keerelda ümber posti,
lennata õhus kanga või rõngaga, ning kindlasti saab meie juures treenida ka kahe jalaga maapeal olles. Tunniplaanis on palju meeliülendavaid, lõbusaid ja ka tantsulisemaid tunde, meie juures leiab iga trennihuviline endale kindlasti midagi põnevat! Asume aadressil Turu 34b, A trepikojast sisenedes teisel korrusel. Meie eesmärgiks on pakkuda teile vaheldust igapäevarutiinile ning tavalistele rühmatreeningutele.

Meie uues valgusküllases saalis on kasutusel 7 kvaliteetset fitpole posti kõrgusega 3,65m,
viis hammockit, kolm õhurõngast, joogamatid, joogaplokid, venituskummid-paelad ning turvalisuse tagamiseks ka posti matid. Samas ruumis on riietevahetus- ja puhkenurk, wc ning dušš.

Posti puhastamiseks on kohapeal olemas puhastusvahendid ja rätikud. Ema ja beebi treeningute ajaks oleme loonud
lastele oma mängunurga.

TREENERID

Andra

Andra südames on tants olnud juba lapsepõlvest, kui ta läks tantsukallakuga klassi. Ajapikku on ta proovinud mitmeid erinevaid tantsustiile — hip hopi, showtantsu, cheerleadi ja peotantsu kuid mitte ükski neist ei olnud tema jaoks püsiv. 2017 aasta lõpus otsustas Andra proovida postitantsu, kuna otsis midagi üldtreenivat aga samas naiselikku. Nüüdseks on sellest saanud tema kõige südamelähedasem hobi. Andra silmis on postitants täiuslik spordiala ühele kirglikule naisele. See kasvatab enesekindlust ja armastust enda vastu, õpetab olema naiselikult õrn, samal ajal tugev ja treenitud. Andra on käinud oma oskusi lihvimas mitmetel erinevatel workshoppidel ning on läbinud ka anatoomia ja füsioloogia koolituse.

Jana

Spordimaastikul on Jana enda kohta otsinud võrkpallis, ujumises ja lauatennises. Kõige südamelähedasemaks jäi oma loomingulisuse poolest postitants, millega alustas ta 2017. aasta kevadel. Hetkel õpib Jana Tervishoiu kõrgkoolis ning vaba aja pühendab ta postitantsule ja hammocki trennidele. Kuna treeningutega on ta tegelenud järjepidevalt ja regulaarselt, siis oma tugevaks küljeks peab ta hea sisemise spordidistsipliini olemasolu. Postitantsus innustab teda piiride puudumine – tantsu saab põimida mistahes elementide ja stiiliga, muusika ja tujuga ning seetõttu näeb ta just seda ala igavikku kuuluvana. Oluliseks peab ta samuti treeningprotsessi nautimist, aga ka head puhkust ning taastumist sellest.

Mari

Mari sattus esimest korda postitrenni 2019 suvel ja jäi sellest esimesest trennist juba sõltuvusse. Ta on alati väärtustanud sportlikku eluviisi ja aeg-ajalt leidnud ka tee erinevate tantsustiilide juurde. Kogu elutee on teda saatnud ratsasport, lapsepõlves alustas iluvôimlemisega, kooli kõrvalt sai aega leitud veidi ka kergejõustikule, show-tantsule ja rahvatantsule.
Mari on hariduselt füsioterapeut ja lisaks sellele tegutseb ka ratsatreenerina ja omab EKR-3 treeneripabereid.
Füsioterapeudina hindab Mari turvalist treenimist ja oma keha piiride mitmekülgset arendamist. Postitants on imeline ala, kus arendada kehatunnetust, jõudu, painduvust ja graatsilisust, mis võlubki teda selle ala juures kôige enam.

Tatjana

Tatjana tegeleb õhurõngaga alates aastast 2016 ning nende aastate jooksul on edukalt esinenud nii rahvusvahelistel õhugümnastika võistlustel (näiteks aastal 2018 sai rahvusvahelisel õhuakrobaatika võistlusel Zero Gravity hõbemedali) kui ka eraüritustel. Esines Kaarsilla avamisel kus astus ette ilusa kavaga silla all rippuval rõngal. Ta on edusamme teinud ka õhurõnga treenerina- näiteks pälvis tema õpilane tänavuaasta toimunud rahvusvahelisel õhuakrobaatika võistlusel Zero Gravity samuti II koha! Varem on Tatjana töötanud lavalise liikumise eratreenerina lauljatel- nii lastel, kui täiskasvanutel. Samuti ta on elu jooksul tegelenud erinevate tantsustiilidega alates peotantsust ning lõpetades strip-plastikaga. Omab lavashow-de lavastamise ja esitamise ning lauluansambli taustatantsijana olemise kogemust.

Anna-Mai

Sellest ajast, kui väike Anna-Mai 5-aastasena jäähalli viidi ja iluuisutama pandi, on sport tema südamesse tunginud. Üksteist aastat veetis Anna-Mai jäähallis tippsportides ning peale seda jõudis tema tee tantsusaali ja akrobaatikasse. Anna-Mai on selle aja jooksul tulnud cheerleadingus Euroopa meistriks ning esindanud Eestit ka maailmameistrivõistlustel. Treeneri tööga alustas Anna-Mai 4 aastat tagasi andes oma teadmisi edasi väikestele akrobaatidele. Anna-Mai usub, et “mind is everything, what you think, you become” ehk miski pole võimatu, inimene on kõigeks võimeline ja tööd tuleb eesmärgi saavutamiseks teha lisaks kehale ka sellega, mis peas on.