Title Image

Registreeri pole dance 1,5 treeningule

Loading
  • Sündmus event on möödas
14 veebr.

3 kohta vaba

veebruar 14 @ 20:30 - 21:30
|Recurring Sündmus (Vaata kõiki)

An event every week that begins at 8:30pm on Kolmapäev, repeating until 29 February, 2024

Treener:

Palun logige sisse, et registreerida

POLE DANCE 1
POLE DANCE 1 on suunatud neile, kes on omandanud kõik vajalikud algteadmised postitantsust algkursusel või on mõnda aega käinud pole intro trennis. Siin trennis tõstame koormust veidi rohkem vastupidavust ja jõudu nõudvate kavadega, et mitte jääda mugavustsooni. Treener suunab sind siia trenni, kui oled valmis liikuma edasi!
ALGKURSUS
See kursus on imeline võimalus alustada postitantsuteekonda täiesti nullist ning omandada kiirelt kõik vajalikud baasoskused. Uued kinnised kursused alustavad iga kuu alguses. Kursuse eesmärk: -Õpetada postitantsutrenniga alustavatele õpilastele põhielemente, mis on kõrgemate tasemete aluseks. -Loome tugeva baasi, millest on turvaline liikuda treeningtasemega edasi. -Õpilase edukus oleneb enda osalusaktiivsusest, kaasahaaratusest, valmisolekust panna end proovile. -Kursuse jooksul kasvatame enesekindlust, armastust enda vastu, arendame kehalist aktiivsust ja võimekust ning loome tervisliku spordiharjumuse, mille eest tänab su keha sind pikalt. -Kursuse vältel õpid tundma ennast, oma võimeid, leiad/avastad omale sobiva eneseväljendusstiili. Kursuse lõpuks oskad erinevaid haardeid, oskad sooritada iseseisvalt vähemalt 1 erinevatest elementidest kokkupandud kava ja tead kasutada õiget tehnikat. -Kursuse kestus on kaheksa 55minutit kestvat treeningut. -Treeningud toimuvad kaks korda nädalas. Kui soovid osaleda, saada meile email alloleval lingil klõpsates:
MAMA POLE
Hei emmed! Jah, olete õiges kohas- see tund on mõeldud teile :) Oleme mõelnud kõikidele väikelaste emadele, kellel on raske lapse kõrvalt leida aega enda treenimiseks. Tule välja igapäeva rutiinist ja loo vaheldust nii endale kui ka lapsele/lastele. Mama Pole põhineb ‘’Pole Dance LVL1’’ tunnil. Treeningu ajaks loob treener kõige pisematele saali ka väikese mängunurga, et emmed rahus treenida saaks.
Mama Pole tundi oled oodatud ka ilma lapseta kuid treeningust osa võttes palume arvestada ka pisikestega, kes saali peal võivad ringi joosta. olgem ettevaatlikud!
POLE DANCE 1,5
Sellesse tundi suunab sind edasi treener, kui oleks aeg edasi liikuda keerulisemate kombinatsioonide ning veidi raskemate harjutuste juurde. Selles tunnis valmistame sind mõnusalt ette Pole dance lvl2 tunniks. Harjutame rohkem pea alaspidi elemente ja lvl1 tunnis õpitud combode keerulisemaid versioone. Kindlasti treenime ka vastupidavust, et suudaksid kokku panna pikemaid kavasid ilma ära väsimata! Et pääseda siia levelisse, ootame teostust mõlema poolega: -Tugev invert maast -Layback -Turvaline välisjalahaak -Tavaline ronimine (hooga)
POLE DANCE 2
Selles tunnis leiad uue tähenduse oma postitreeningutele. Hakkad tundma, kui paljuks on sinu keha tegelikult võimeline! Ripume palju pea alaspidi ja naudime uute ja põnevate elementide kombinatsioone, mis rikastavad veelgi meie oskustepagasit ning arendavad jõudu ja vastupidavust. Kuna kõrgema leveli oluliseks võtmeks on painduvus, soovitame käia regulaarselt ka painduvust arendavas venitustunnis, see on väga oluline osa meie postitantsu teekonnal! Et pääseda siia levelisse, ootame teostust mõlema poolega: -Õhuinvert -Superman (erinevad sisenemised) -Climb over -Crucifix -Shoulder mount, shoulder dismount -Erinevad ronimised (külje, pahkluu) -Haagivahetused ilma käteta (välisjalahaagist sisejalahaaki
POLE ACRO
Sulle meeldib postitants kuid südamelähedane on ka akrobaatika? Selles tunnis on liidetud need kaks üheks! Pole Acro tunnis kasutame me staatilist posti ning selle tunni vältel õpime ära laheda kombinatsiooni postil, mis koosneb akrobaatilistest elementidest. Selles treeningus arendame jõudu ja vastupidavust, loomulikult ka painduvust. Eeldus tundi pääsemiseks on see, et võiksid olla juba mõne kuu postiga tutvust teinud ning baasteadmised on selged.
EXOTIC INTRO
Sujuvad kehalained ja jalgu lõpmatult pikaks muutvad kingad – sensuaalse alatooniga eksootiline postitants ootab Sind trenni eesmärgiga sulanduda muusikaga üheks. Tunni jooksul harjutame liikumist nii põrandal kui ka postil ning õpime imeilusa kava. Kava vahetub 3-4 tunni tagant. Liituda saad meiega igal ajal! Tunniplaanis on meil kolm Exotic Pole taset. Algajatele on suunatud Exotic Intro, kesktasemele Exotic 1,5 ning edasijõudnumatele Exotic 2.
•See trenn on suunatud neile, kes tahavad alustada exotic pole trenniga täiesti nullist. Varasemat kogemust ega treenitust me ei oota! Exotic intro sobib sulle, kui armastad kōrgeid kontsi ja eksootilisi koreograafiaid. •Õpime oma keha tunnetama, sensuaalselt liikuma ja treenime koordinatsiooni. •Treenime vajalike lihaseid, et kingadel tantsimine oleks ohutu ja mugav. •Kavad on aeglased ja lihtsad, et suudaksid keskenduda keha liikumisele ja detailidele.
EXOTIC 2
Exotic Pole 2 trennis keskendume veelgi enam tehnikale, keerulisematele kombinatsioonidele ning vägevatele trikkidele ja hüpetele kingadel. Kavad on kiiremad ning nõuavad rohkem vastupidavust. Garanteerime, et sellest tunnist lahkudes oled sa justkui eksootiline jumalanna!
Sellele tasemele suunab sind edasi treener, kui sa oled juba mõnda aega käinud Exotic Pole 1,5 trennis ja oled valmis liikuma edasi.
SENSUAL FLOOR CHOREO
See on tund, kus saad vabastada kogu oma naiseliku energia ja sulanduda muusikaga üheks. Õpime tundma oma keha ja väljendama seda graatsilisust ja seksikust, mis on olemas igas naises! Treeningu vältel õpime ära ühe ‘’põranda koreograafia’’ mis vahetub iga 4 tunni järel. Iga treeningu alguses harjutame ka erinevaid akrobaatilisi trikke põrandal, mis põhinevad rohkem jõul, painduvusel, tasakaalul ja vastupidavusel. Tund toimub vaid põrandal, ilma postita.
POLE HAMMOCK
Täpselt nagu ka treeningu nimetus ütleb, on selles tunnis ühendatud postitants aerial hammockiga. Spetsiaalse kinnitusega on hammock kinnitatud posti külge. Tund koosneb nii hammockis kui ka postitantsus kasutatavatest põhielementidest ning see kombinatsioon ja suure amplituudiga ümber posti lendlemine on lihtsalt I-M-E-L-I-N-E! ‘’It’s like nothing else you’ve ever tried!’’
POLE STRAP
Pole Strap tugineb samal põhimõttel, nagu ka Pole Hammock, kuid seekord on postile kinnitatud spetsiaalne spansett. Pole Strap on väga sarnane tavalise postitantsuga, kuid kuna ülemine käsi ei hoia siin kinni postist, vaid spansetist, saavad koormust enamasti erinevad lihasgrupid. Lisaks treenib see trenn väga hästi ka käehaaret. Nagu ka postitreeningus, õpime tunni vältel ära paar kaunist kombinatsiooni ja harjutame sujuvaid üleminekuid ühest harjutusest teise. Pole Strap on hea abiline harjutamaks ka raskemaid trikke postil, kuna käsi on kindlalt kinni ja ei ole nii suurt libisemise ohtu. Lendamine ei ole enam võimalik vaid unenäos- nüüd on see võimalik ka Polemotionis! ‘’It’s like nothing else you’ve ever tried!’’
AERIAL HAMMOCK
Aerial hammock on õhuakrobaatika alla kuuluv treening, kus kasutame spetsiaalset laest rippuvat kangast akrobaatiliste elementide õppimiseks. Treening sobib kõikidele tasemetele, trenni ootame ka täiesti algajaid! Alustame kõige lihtsamast ning samm- sammult liigume järjest väljakutsuvamate elementide juurde. Hammock on hea kaaslane kätelseisude õppimiseks, jõu ning painduvuse arendamiseks. Rõhku asetame ka sujuvatele elementidevahelistele üleminekutele, harjutuse õigele ja turvalisele sooritusele ning vastupidavusele. Trenn lõppeb mõnusa rahustava lõdvestusega kanga sees!
AERIAL HOOP
Jalustrabavad esinemised õhurõngal on tekitanud eranditult igas tsirkusekülastajas hämmingut! Nüüd saad ise järgi proovida! Meie stuudio kolme erineva diameetriga õhulüüral teostame jõuduarendavaid harjutusi, õpime ilusaid elemente ning äratame ellu endas peituva õhuakrobaadi! Ootame kõikide tasemete õpilasi ning eelnevat kogemust pole vaja. -Selga soovitame panna pikad katvad spordiriided. (Hea oleks ka pikkade varrukatega pluus)
HEELS
HEELS trenn ootab sind, kui soovid oma sisemise tantsulõvi välja lasta! Olgu sul mitmeaastane tantsukogemus või tahad alles tantsimisega alustada - siia tundi on kõik oodatud. Trennis õpime mitmeid koreograafiaid, mille liigutused on inspireeritud erinevatest tantsustiilidest. Koreod on nii mõnusalt naiselikud, lõbusalt energilised, vahel ka tundelised ja lüürilised. Harjutame oma keha ja mälu liigutusi kiiremini meelde jätma ning arendame keha liikuvust. Trenni tulemist kartma ei pea, võtame kõike rahulikus tempos ja arvestame kõigiga. Trenniga saad liituda igal ajal! -Soovi korral võta kaasa tantsukingad.
CONDITIONING
Conditioning tunnis töötame läbi kõik tähtsamad lihasgrupid ning arendame jõudu ning vastupidavust. Ühtlasi aitab see tund kaasa kiiremale arengule kõigis õhuakrobaatika ja posti treeningutes. Kiiremate tulemuste saavutamiseks on tähtis vabastada keha ka üleliigsetest pingetest, mida me tunni lõpus teeme vahurullide abil. -Tund koosneb umbes poole ajast harjutustel POSTIL! -Kaasa soovitame võtta nii pikad, kui ka lühikesed trenniriided, kuna trenni ülesehitus on iga kord erinev.
STRETCHING
Lisaks postitreeningule tuleb hooldada oma keha venitustunnis. Selles tunnis arendame painduvust, mis muudab harjutused postil eriti graatsiliseks. Lisaks sellele vähendab regulaarne venitamine lihaste jäikust ning ennetab vigastusi, parandab enesetunnet ja aitab ka suurepäraselt organismil lõõgastuda. Treening algab ettevalmistava 15 minutilise intensiivse soojendusega, millele järgneb 45 minutit venitust. Abivahenditena kasutame joogaplokke ning kummilinte.
VABA SAAL
Vaba saal on mõeldud iseseisvaks treeninguks – oma elementide või kava harjutamiseks, venitamiseks, jõutreeninguks või tantsimiseks. Saab kasutada nii posti kui ka saalis olevat vaba ruumi ja varustust. Kui tunniplaanis on märgitud vaba saali alla treener, siis soovi korral saad küsida juhendamist, abi ja spottimist. Kui tunniplaanis puudub treener siis on saal omavoliliseks kasutamiseks. Seejuures tehke kindlasti vähemalt 10 minutiline intensiivne soojendus! Vaba saali pääseb kuukaardiga või 5€ eest.
KIDS HAMMOCK
KIDS hammock on õhuakrobaatika alla kuuluv treening, kus kasutame spetsiaalset laest rippuvat kangast akrobaatiliste elementide õppimiseks. Treening sobib kõikidele tasemetele, vanuses 7-14a. Alustame kõige lihtsamast ning samm- sammult liigume järjest väljakutsuvamate elementide juurde. Hammock on hea kaaslane kätelseisude õppimiseks, jõu ning painduvuse arendamiseks. Rõhku asetame ka sujuvatele elementidevahelistele üleminekutele, harjutuse õigele ja turvalisele sooritusele ning vastupidavusele. Trenn lõppeb mõnusa rahustava lõdvestusega kanga sees! -Soovitame trennis kanda katvat spordiriietust
KIDS HOOP
Jalustrabavad esinemised õhurõngal on tekitanud eranditult igas tsirkusekülastajas hämmingut! Nüüd saad ise järgi proovida! Meie stuudio kolme erineva diameetriga õhulüüral teostame jõuduarendavaid harjutusi, õpime ilusaid elemente ning äratame ellu endas peituva õhuakrobaadi! Ootame õpilasi vanuses 7-14a. Eelnevat kogemust pole vaja. -Selga soovitame panna pikad katvad spordiriided. (Hea oleks ka pikkade varrukatega pluus)
KIDS POLE
Kids Pole põhineb Pole Acro trennil. Tunnis kasutame me nii staatilist kui ka keerlevat posti ning selle tunni vältel õpime ära laheda kombinatsiooni postil, mis koosneb akrobaatilistest elementidest. Selles treeningus arendame jõudu ja vastupidavust, loomulikult ka painduvust. *Riiete soovitus: trennipluus ja lühikesed püksid.
POLE PRO VIP
Pakett sisaldab 30p piiramatult: Pole Dance(Vastavalt sinu tasemele) Exotic Pole(Vastavalt sinu tasemele) Mama Pole Pole Acro Pole Strap Pole Hammock Exotic Tricks Conditioning Stretching Vaba Saal
ALL IN VIP
Pakett sisaldab 30p piiramatult: KÕIKI tunniplaanis olevaid treeninguid
PEOPAKETT ''HÕBE'' 90MIN
  • 60min treeningut kuni 13le inimesele
  • Rikkalik puuviljavaagen
  • Shampus
  • 30min vaba aeg
PEOPAKETT ''KULD'' 120MIN
  • 60min treeningut kuni 13le inimesele
  • Rikkalik puuviljavaagen
  • Shampus
  • 60min vaba aeg
EXOTIC 1,5
Sujuvad kehalained ja jalgu lõpmatult pikaks muutvad kingad – sensuaalse alatooniga eksootiline postitants ootab Sind trenni eesmärgiga sulanduda muusikaga üheks. Tunni jooksul harjutame liikumist nii põrandal kui ka postil ning õpime imeilusa kava. Kava vahetub 3-4 tunni tagant. Liituda saad meiega igal ajal! Tunniplaanis on meil kolm Exotic Pole taset. Algajatele on suunatud Exotic Intro, kesktasemele Exotic 1,5 ning edasijõudnumatele Exotic 2.
SELLES TASEMES: • Treener suunab sind siia trenni, kui oled selleks valmis! • Õpime pisut keerulisemaid ja rohkem koordinatsiooni ning voolavust nõudvaid kavasid • Pöörame rõhku heelworkile (Jalgade ilus liikumine kontsadega, varbasirutus jne) • Õpime rohkem muusikat tunnetama • Valmistume ette Exotic 2 trikkideks ja elementideks
POLE INTRO
Pole intro tund on suunatud samamoodi täiesti algajatele, nagu ka postitantsu algkursus. Vahe seisneb selles, et algkursus on kindlatel päevadel ja kellaaegadel ning grupp on kinnine (treenid kursuse vältel koos sama seltskonnaga ning sinna koha saamiseks tuleb end eelnevalt registreerida läbi messengeri või emaili, tunniplaanis pole võimalik kursusele registreerida). Kursusel on kindel kava, mille läbid, et omandada kõik vajalikud algteadmised. POLE INTRO tund seevastu on lahtine tund tunniplaanis, kuhu saad end aja sobivusel registreerida ning tulla proovima ka ühekordselt. SOOVITUS: Kui oled käinud Pole Intro tunnis ning tunned, et tahaksid postitantsus end edasi arendada, soovitame läbida ka algkursuse, et saada tugev baas liikumaks edasi kõrgemate tasemete trennidesse.
EXOTIC TRICKS
EXOTIC TRICKS'is õpime erinevaid trikke ja akrobaatilisi elemente (koos kingade/saabastega). See trenn aitab kaasa kiiremale arengule Exotic Pole trennides. Keskendume süvalihaste treeningule, koordinatsioonile, tasakaalule jpm. Kui oled käinud Exotic Intro trennides ning tunned end juba kingadel/saabastel mugavamalt, soovitame kindlasti lisada ka selle trenni enda treeningplaani! NB: Selles trennis on kingad/saapad tugevalt soovituslikud, kuid võid tulla proovima ka ilma :)
Easysoftonic